Ota yhteyttä

Etusivu | Missä harrastaa? | Kilpailut | Leirit | Tapahtumat | Ota yhteyttä | Nuorisotyövaliokunta

Alta löydät nuoriso-osastojen johtajien yhteystiedot palokunnittain sekä mahdollisten varhaisnuorten vastuukouluttajan yhteystiedot.

 

Haagan VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Asko Valkeinen

puh. 050 4646370, s-posti: asko.valkeinen@haaganvpk.com

Varhaisnuorten vastuuohjaaja: Noora Nieminen

puh. 040 8459673, s-posti: noora.nieminen@haaganvpk.com

 

Helsingin VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Leo Hirvilammi

puh. 050 3089893, s-posti: nuoriso-osasto@helsinginvpk.fi

 

Malmin VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Risto Sinisalo

puh. 040 1583121, s-posti: nuoriso-osasto@malminvpk.fi

Nuoriso-osaston varajohtaja: Eevertti Mustonen

puh. 045 1253698

 

Marjaniemen VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Mika Linna

puh. 0407528524, s-posti: junnut@marjaniemenvpk.fi

Nuoriso-osaston varajohtaja: Tero Tirkkonen

puh. 0407603652, s-posti: junnut@marjaniemenvpk.fi

 

Oulunkylän VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Aino Takala

puh. 040 7210222, s-posti: nuoriso@oulunkylanvpk.fi

 

Pakinkylän VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Ida Loikala

puh. 044-2058234, s-posti: nuoriso-osasto@pakinkylanvpk.net

 

Puistolan VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Heli Valkeinen

puh. 044 0488217, s-posti: heli.valkeinen@puistolanvpk.fi

Nuoriso-osaston varajohtaja: Elsa Kattainen

puh. 044 0581197, s-posti: elsa.kattainen@puistolanvpk.fi

 

Pukinmäen VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Tommi Koskinen

puh. +358406866123, s-posti: nuoriso-osasto@pukinmaenvpk.fi

Nuoriso-osaston varajohtaja: Reima Ruponen

puh. +358407250047, s-posti: nuoriso-osasto@pukinmaenvpk.fi

 

Tammisalon VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Minttu Pylkkönen

puh. 050 4389804, s-posti: Minttu.pylkkonen@tammisalonvpk.fi

Nuoriso-osaston varajohtaja: Veera Koponen

puh. +358 44 3206333, s-posti: Veera.koponen@tammisalonvpk.fi

Varhaisnuorten vastuuohjaajat:

Juha-Pekka Lehto, s-posti: Juha.bonk@gmail.com

Eija Holmberg-Lehto, s-posti: eija.holmberg-lehto@kolumbus.fi

 

Tapanilan VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Tuomas Virtanen

puh. 040 7324711, s-posti: tapanilanvpk@gmail.com

 

Vanhan Käpylän VPK

Nuoriso-osaston johtaja: Markku Honkala

puh. +358 40 357 9242, s-posti: Markku.honkala@vanhankapylanvpk.fi

 

Nuorisotyövaliokuntaan saa yhteyttä puheenjohtajan Timo Särkilammen kautta sähköpostilla etunimi.sukunimi@helpe.fi.